IZMAEL Pánské Hodinky Edward KP14542 černá

Pánské Hodinky Edward Pánské hodinky Edward Vás okouzlí už na první pohled. Hodinky jsou odolnější díky pouzdru z ušlechtilé oceli. Před... více informací »
IZMAEL Pánské Hodinky Edward KP14542 černá
Značka: Izmael
1 311 Kč
Více informací
Pánské Hodinky Edward Pánské hodinky Edward Vás okouzlí už na první pohled. Hodinky jsou odolnější díky pouzdru z ušlechtilé oceli. Před...

Pánské Hodinky Edward

Pánské hodinky Edward Vás okouzlí už na první pohled. Hodinky jsou odolnější díky pouzdru z ušlechtilé oceli. Před prvním použitím je nutné hodinky manuálně natáhnout, každodenním používáním se automaticky dobíjejí. V případě delšího nepoužívání hodin, je nutné hodinky opětovně manuálně natáhnout. Dbejte na to, aby hodinky neprocházely magnetom- přestaly by fungovat. Předtím, než začnete hodinky používať rozbalte je z ochranné fólie. Hodinky jsou baleny v dárkové krabičce.

Specifikace:

Celková délka: 24cm
Pohyb: mechanický
Složení: ušlechtilá ocel
Voděodolnost: hodinky jsou jen vlhkotěsné, neměli by přijít do styku s tekoucí vodou. Na hodinky poškozené vodou se nevztahuje záruka.
Barva: Černá

Kvalitní a levný produkt IZMAEL Pánské Hodinky Edward KP14542 černá od přední společnosti IZMAEL lze nakoupit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 1 311 Kč.