IZMAEL Kapesní Hodinky Vintage Train KP2425 stříbrná

Kapesní Hodinky Vintage Train Kapesní Hodinky Vintage Train za bezkonkurenční cenu. Kapesní hodinky patří mezi klasiku, která... více informací »
IZMAEL Kapesní Hodinky Vintage Train KP2425 stříbrná
Značka: Izmael
431 Kč
Více informací
Kapesní Hodinky Vintage Train Kapesní Hodinky Vintage Train za bezkonkurenční cenu. Kapesní hodinky patří mezi klasiku, která...

Kapesní Hodinky Vintage Train

Kapesní Hodinky Vintage Train za bezkonkurenční cenu. Kapesní hodinky patří mezi klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Tento typ hodinek slaví přes 500 let. ,, Hodinky s řetízkem na měření času „znovu přicházejí do módy. Kapesní hodinky se nosí ve vnitřních stranách saka, nebo v kapse kalhot. Tento gentlemanský styl hodinek je ideální jako dárek pro pány, kteří mají rádi nestárnoucí klasiku.

Specifikace:

Rozměr Hodinek (Ciferník): 4,5cm x 6cm
Barba: Stříbrná/Zlatá
Složení: Sloučenina kovu a zinkuTento kvalitní produkt IZMAEL Kapesní Hodinky Vintage Train můžete získat právě tu na stránkách zařazený v sekci hodinky. Získejte další produkty z této známé rubriky v akci. To však není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Izmael. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě kousek IZMAEL Kapesní Hodinky Vintage Train KP2425 stříbrná od známé kvalitní značky IZMAEL je k získání právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu! Momentálně v akci za 431 Kč.