IZMAEL Hodinky LIGE Omar KP14669 černá

Hodinky LIGE Omar Kvalitní pánské Hodinky LIGE Omar. Moderní hodinky se hodí nejen na běžné nošení, ale i pro business schůzky. Jsou odolné... více informací »
IZMAEL Hodinky LIGE Omar KP14669 černá
Značka: Izmael
1 310 Kč
Více informací
Hodinky LIGE Omar Kvalitní pánské Hodinky LIGE Omar. Moderní hodinky se hodí nejen na běžné nošení, ale i pro business schůzky. Jsou odolné...

Hodinky LIGE Omar

Kvalitní pánské Hodinky LIGE Omar. Moderní hodinky se hodí nejen na běžné nošení, ale i pro business schůzky. Jsou odolné vůči nárazům. Součástí hodinek je kompletní kalendář i chronograf. Hodiny majú LED podsvícení. Tyto hodinky jsou dodávány v dárkové krabičce.

Specifikace:

Délka: 22cm
Tloušťka ciferníku: 1,3cm
Ciferník rozměr: 4,6cm x 4,6cm
Materiál: Nerezavějící ocel a silikónový řemínek
Voděodolnost: hodinky jsou jen vlhkotěsné, neměli by přijet do styku s tekoucí vodou. Na hodinky poškozené vodou se nevztahuje záruka.
Barva: Černá/Stříbrná Oblíbený a akční produkt máte možnost dostat právě tady na našich stránkách v kategorii hodinky! Prozkoumejte oblíbené produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Populární značka Izmael prodává vynikající výrobky To ale však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Izmael. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zcela unikátní kus IZMAEL Hodinky LIGE Omar KP14669 černá od našeho předního výrobce IZMAEL snadno pořídíte zde za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 1 310 Kč.