Festina Retro 6870/3

Pánské hodinky Festina 6870/3 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro... více informací »
Festina Retro 6870/3 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 390 Kč
Více informací
Pánské hodinky Festina 6870/3 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro...

Pánské hodinky Festina 6870/3 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro volí nápaditou, avšak klasickou eleganci a pokud hledáte čistý design, kvalitní zpracování a cenovou dostupnost, Festina bude dobrou volbou.
Hodinky Festina Retro zaujmou na první pohled vypouklým minerálním sklíčkem a elegantní strukturou číselníku, která ozvláštňuje klasický vzhled hodinek. Neméně zajímavý je také subčíselník na šesté hodině, v němž běží…Unikátní a žádaný výrobek Festina Retro 6870/3 máte možnost získat také na stránkách zařazený v sekci retro. Nyní můžete najít akční kousky ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární dodavatel Festina pro vás připravuje top produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Akční a ve slevě produkt Festina Retro 6870/3 od dodavatele se skvělou pověstí Festina je k dispozici v naší aktuální nabídce v bezva akci! Teď za akční cenu 2 390 Kč.