Festina Retro 6870/2

Pánské hodinky Festina 6870/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro... více informací »
Festina Retro 6870/2 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 390 Kč
Více informací
Pánské hodinky Festina 6870/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro...

Pánské hodinky Festina 6870/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro volí nápaditou, avšak klasickou eleganci a pokud hledáte čistý design, kvalitní zpracování a cenovou dostupnost, Festina bude dobrou volbou.
Hodinky Festina Retro zaujmou na první pohled vypouklým minerálním sklíčkem a elegantní strukturou číselníku, která ozvláštňuje klasický vzhled hodinek. Neméně zajímavý je také subčíselník na šesté hodině, v němž běží…Kvalitní a žádaný produkt Festina Retro 6870/2 můžete koupit snadno tu ve známé sekci retro. Podívejte se na unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za super ceny. Tento výrobce Festina dlouhodobě poskytuje špičkové produkty A to ještě není vše. U nás nabízíme více, u nás najdete další kousky od dodavatele Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Festina Retro 6870/2 od společnosti s dlouholetou tradicí Festina snadno můžete najít u nás právě za skvělou cenu. Právě teď za cenu 2 390 Kč.