Festina Retro 6869/4

Pánské hodinky Festina 6869/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro... více informací »
Festina Retro 6869/4 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 690 Kč
Více informací
Pánské hodinky Festina 6869/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro...

Pánské hodinky Festina 6869/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro volí nápaditou, avšak klasickou eleganci a pokud hledáte čistý design, kvalitní zpracování a cenovou dostupnost, Festina bude dobrou volbou.
Hodinky Festina Retro zaujmou na první pohled vypouklým minerálním sklíčkem a elegantní strukturou číselníku, která ozvláštňuje klasický vzhled hodinek. Neméně zajímavý je také subčíselník na šesté hodině, v němž běží… Unikátní a žádaný výrobek Festina Retro 6869/4 lze získat bez obtíží tady u nás v oblíbené kategorii retro. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Známý dodavatel Festina vám může nabídnout kvalitní produkty. A tady je důkaz. Máme toho více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Festina Retro 6869/4 od populární značky Festina snadno můžete najít momentálně na našich stránkách v akci! Zrovna nyní za cenu 2 690 Kč.