Festina Retro 6869/2

Pánské hodinky Festina 6869/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro... více informací »
Festina Retro 6869/2 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 690 Kč
Více informací
Pánské hodinky Festina 6869/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro...

Pánské hodinky Festina 6869/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením. Festina ve své řadě Retro volí nápaditou, avšak klasickou eleganci a pokud hledáte čistý design, kvalitní zpracování a cenovou dostupnost, Festina bude dobrou volbou.
Hodinky Festina Retro zaujmou na první pohled vypouklým minerálním sklíčkem a elegantní strukturou číselníku, která ozvláštňuje klasický vzhled hodinek. Neméně zajímavý je také subčíselník na šesté hodině, v němž běží…Unikátní a oblíbený výrobek jde získat bezstarostně na webu umístěný v kategorii retro! Nyní získáte skvělé produkty z této známé kategorie za extra cenu! Věhlasný výrobce Festina vám představuje kvalitní produkty Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Festina. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Festina Retro 6869/2 od společnosti se zárukou kvality Festina jde pořídit tady nyní skutečně levně! Pouze nyní za 2 690 Kč.