Festina Retro 20573/4

Dámské hodinky Festina 20573/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský model Festina... více informací »
Festina Retro 20573/4 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 690 Kč
Více informací
Dámské hodinky Festina 20573/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský model Festina...

Dámské hodinky Festina 20573/4 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením…
Dámský model Festina F20073 nabídne především vysoce elegantní vzhled, který bude zdárně sekundovat i společenským šatům. Hodinky disponují minerálním sklíčkem a voděodolnost 3 ATM, díky které zvládnou běžnou vlhkost, mytí rukou či déšť. Pouzdro hodinek i náramek jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli s PVD úpravou povrchu v barvě žlutého zlata.
Ciferník disponuje mimostředovou…
Velmi oblíbený produkt dostanete ještě na stránkách v oblíbené sekci retro. Pořiďte si akční produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Populární značka Festina vám může poskytnout top produkty. Udělejte si radost.

Tento neodolatelný výrobek Festina Retro 20573/4 od kvalitní společnosti Festina k dostání momentálně za extra cenu! Aktuálně výhodně za 2 690 Kč.