Festina Retro 20571/2

Dámské hodinky Festina 20571/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský model Festina... více informací »
Festina Retro 20571/2 + 5 let záruka
Značka: Festina
1 990 Kč
Více informací
Dámské hodinky Festina 20571/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský model Festina...

Dámské hodinky Festina 20571/2 z řady Retro jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením…
Dámský model Festina F20071 nabídne především vysoce elegantní vzhled, který bude zdárně sekundovat i společenským šatům. Hodinky disponují minerálním sklíčkem a voděodolnost 3 ATM, díky které zvládnou běžnou vlhkost, mytí rukou či déšť. Pouzdro hodinek je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli s PVD úpravou povrchu v barvě žlutého zlata a na ruce drží díky koženému řemínku černé barvy.…Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost nakoupit pohodlně u nás ve známé kategorii retro! Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. To však není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více produktů značky Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Festina Retro 20571/2 od známého dodavatele Festina snadno získáte u nás právě výhodně. Výhodně teď u nás za 1 990 Kč.