Festina Pocket 2021/1

Hodinky Festina 2021/1 z řady Pocket jsou elegantní kapesní hodinky pro může, kteří se nebojí ukázat svůj jedinečný styl...... více informací »
Festina Pocket 2021/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
3 790 Kč
Více informací
Hodinky Festina 2021/1 z řady Pocket jsou elegantní kapesní hodinky pro může, kteří se nebojí ukázat svůj jedinečný styl......

Hodinky Festina 2021/1 z řady Pocket jsou elegantní kapesní hodinky pro může, kteří se nebojí ukázat svůj jedinečný styl… Hodinky Festina 2021/1 z řady Pocket jsou elegantní kapesní hodinky pro může, kteří se nebojí ukázat svůj jedinečný styl.
Hodinky Festina 2021/1 Pocket jsou zasazeny v ocelovém pouzdře. Jednoduchý, přehledný ciferník je chráněný minerálním sklíčkem. Navíc disponují krytem ciferníku, takže jsou lépe chráněné proti podření.
K hodinkám dodáváme i šatlén (řetízek na zavěšení).
Tento… Velmi prodávaný výrobek Festina Pocket 2021/1 máte možnost najít prostě na našich stránkách v populární kategorii pocket. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Festina. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Festina Pocket 2021/1 od značky s dlouholetou tradicí Festina je k získání v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 3 790 Kč.