Festina Mademoiselle 20619/1

Hodinky Festina 20619/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného... více informací »
Festina Mademoiselle 20619/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 690 Kč
Více informací
Hodinky Festina 20619/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného...

Hodinky Festina 20619/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku. Kolekce Mademoiselle jen naprosto úchvatná kolekce dámských hodinek Festina plná jemných ženských tvarů, smyslných zajímavých detailů, příjemných módních barev a výrazné ženskosti. Najdeme zde jak jednoduché a čisté modely, tak i zdobené číselníky. 
Hodinky Festina Mademoiselle 20619/1 jsou vyrobeny v celoocelovém zpracování. Pouzdro stříbrné barvy a…Unikátní a žádaný produkt Festina Mademoiselle 20619/1 je k dostání také na našich stránkách v oblíbené rubrice mademoiselle. Nyní můžete najít další produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Festina Mademoiselle 20619/1 od skvělého výrobce Festina snadno pořídíte právě za výhodné peníze! Momentálně k dispozici za 2 690 Kč.