Festina Mademoiselle 20598/1

Hodinky Festina 20598/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného... více informací »
Festina Mademoiselle 20598/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
3 490 Kč
Více informací
Hodinky Festina 20598/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného...

Hodinky Festina 20598/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku. Kolekce Mademoiselle jen naprosto úchvatná kolekce dámských hodinek Festina plná jemných ženských tvarů, smyslných zajímavých detailů, příjemných módních barev a výrazné ženskosti. Najdeme zde jak jednoduché a čisté modely, tak i zdobené číselníky. Tato kolekce je oficiální partnerem Miss France.
Hodinky Festina Mademoiselle 20598/1 jsou vyrobeny v…
Tento levný produkt Festina Mademoiselle 20598/1 lze koupit nyní tu na našem webu v oblíbené rubrice mademoiselle! Získejte zcela nové kusy z naší rubriky snadno online. Známý výrobce Festina svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další skvělé zboží od značky Festina. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Festina Mademoiselle 20598/1 od výrobce se skvělou pověstí Festina jde získat v naší online nabídce výhodně. Momentálně k dispozici za 3 490 Kč.