Festina Mademoiselle 20212/2

Hodinky Festina 20212/2 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného... více informací »
Festina Mademoiselle 20212/2 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 990 Kč
Více informací
Hodinky Festina 20212/2 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného...

Hodinky Festina 20212/2 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku… Hodinky Festina 20212/2 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku.
Hodinky Festina Mademoiselle 20212/2 jsou vyrobeny v celoocelovém zpracování. Swarovski kamínky jsou osázeny na lunetě hodinek. Ciferník je chráněn minerálním sklem. Vodotěsnost modelu činí 50…Tento výjimečný kousek jde pořídit právě zde tady na stránkách zařazený v kategorii mademoiselle. Vyhledejte si zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Festina vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Festina. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Festina Mademoiselle 20212/2 od výrobce se zárukou kvality Festina máte možnost najít na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 2 990 Kč.