Festina Mademoiselle 16868/1

Hodinky Festina 16868/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného... více informací »
Festina Mademoiselle 16868/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
3 490 Kč
Více informací
Hodinky Festina 16868/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného...

Hodinky Festina 16868/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku… Hodinky Festina 16868/1 z řady Mademoiselle budou díky atraktivnímu vzhledu plnit nejen funkci spolehlivého ukazatele času, ale i nádherného módního doplňku.
Hodinky Festina Mademoiselle 16868/1 jsou vyrobeny v celoocelovém zpracování. Z funkcí hodinek je strojek vybaven o ukazatel data. Swarovski kamínky jsou osázeny na lunetě hodinek. Ciferník je…Kvalitní a levný produkt jde pořídit právě na stránkách zařazený v rubrice mademoiselle. Připravili jsme pro vás akční zboží z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Známá značka Festina vám může nabídnout vynikající produkty Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní produkt Festina Mademoiselle 16868/1 od společnosti Festina jednoduše můžete najít u nás skutečně levně! Akční cena od 3 490 Kč.