Festina Classic Strap 20358/A

Hodinky Festina 20358/A z řady Classic Strap jsou moderním pánským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením...... více informací »
Festina Classic Strap 20358/A + 5 let záruka
Značka: Festina
2 390 Kč
Více informací
Hodinky Festina 20358/A z řady Classic Strap jsou moderním pánským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením......

Hodinky Festina 20358/A z řady Classic Strap jsou moderním pánským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením… Hodinky Festina 20358/A z řady Classic Strap jsou moderním pánským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením vhodným i pro formální příležitosti.
Pouzdro hodinek Festina Classic Strap 20358/A je vyrobeno z kvalitní oceli v kombinaci s koženým řemínkem. Na ciferníku chráněném minerálním sklíčkem se na pozici 3. hodiny nachází jednoduchý ukazatel data a ukazatel dne…
Tento zlevněný produkt Festina Classic Strap 20358/A můžete získat prostě tady u nás ve známé kategorii classic! Připravili jsme ostatní produkty z této známé kategorie za internetové ceny! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Festina. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Festina pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. Nové kousky každý den.

Tento diskontní kus Festina Classic Strap 20358/A od předního výrobce Festina jde získat zde teď se slevou! Nyní získáte od 2 390 Kč.