Festina Classic Bracelet 20509/4

Dámské hodinky Festina 20509/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský... více informací »
Festina Classic Bracelet 20509/4 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 290 Kč
Více informací
Dámské hodinky Festina 20509/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský...

Dámské hodinky Festina 20509/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením…
Dámský model Festina F20509 nabídne především vysoce elegantní vzhled a hodí se tak i na denní nošení. Hodinky disponují minerálním sklíčkem a voděodolností 5 ATM, s níž hodinky zvládnou i mytí rukou. Na pozici 3. hodiny se nachází jednoduchý ukazatel data.
Řada hodinek Festina Classic je specifická klasickým designem a je určena ke každodennímu nošení. Hodinky Festina Classic… Kvalitní a žádaný produkt Festina Classic Bracelet 20509/4 máte možnost najít bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii classic! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele Festina. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Festina pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží.

Hodně oblíbený kousek Festina Classic Bracelet 20509/4 od populární značky Festina jednoduše naleznete na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 2 290 Kč.