Festina Classic Bracelet 20509/3

Dámské hodinky Festina 20509/3 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský... více informací »
Festina Classic Bracelet 20509/3 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 290 Kč
Více informací
Dámské hodinky Festina 20509/3 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Dámský...

Dámské hodinky Festina 20509/3 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením…
Dámský model Festina F20509 nabídne především vysoce elegantní vzhled a hodí se tak i na denní nošení. Hodinky disponují minerálním sklíčkem a voděodolností 5 ATM, s níž hodinky zvládnou i mytí rukou. Na pozici 3. hodiny se nachází jednoduchý ukazatel data.
Řada hodinek Festina Classic je specifická klasickým designem a je určena ke každodennímu nošení. Hodinky Festina Classic… Tento nejprodávanější výrobek lze zakoupit již dnes tady a teď na našem webu v sekci classic! Připravili jsme pro vás oblíbené kousky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Festina vás obohatí o top zboží. Vždyť to vidíte sami! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Festina. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Festina Classic Bracelet 20509/3 od značky se zárukou kvality Festina lze zakoupit právě dnes za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 2 290 Kč.