Festina Classic Bracelet 20438/4

Hodinky Festina 20438/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním dámským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením...... více informací »
Festina Classic Bracelet 20438/4 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 190 Kč
Více informací
Hodinky Festina 20438/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním dámským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením......

Hodinky Festina 20438/4 z řady Classic Bracelet jsou moderním dámským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením… Hodinky Festina 20438/4 z řady Classic jsou moderním dámským modelem vyznačujícím se jednoduchým elegantním provedením vhodným i pro formální příležitosti.
Hodinky Festina Classic Bracelet 20438/4 jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. Na ciferníku chráněném minerálním sklíčkem se na pozici 3. hodiny nachází jednoduchý ukazatel data.
Tento model je také často označován jako… Tento nejprodávanější produkt jde sehnat zrovna tady na našich stránkách umístěný v rubrice classic! Připravili jsme pro vás jiné zboží z této známé kategorie za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Festina. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Festina dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment

Nový výrobek Festina Classic Bracelet 20438/4 od skvělého výrobce Festina jednoduše můžete získat u nás teď skutečně výhodně. V současnosti za 2 190 Kč.