Festina Classic Bracelet 20426/6

Pánské hodinky Festina 20426/6 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Pánský... více informací »
Festina Classic Bracelet 20426/6 + 5 let záruka
Značka: Festina
2 190 Kč
Více informací
Pánské hodinky Festina 20426/6 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením... Pánský...

Pánské hodinky Festina 20426/6 z řady Classic Bracelet jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením…
Pánský model Festina F20426 nabídne především vysoce elegantní vzhled, který bude zdárně sekundovat i společenskému obleku, minerální sklíčko a voděodolnost 5 ATM, s níž hodinky zvládnou i mytí rukou. Na pozici 6. hodiny se nachází jednoduchý ukazatel data.
Řada hodinek Festina Classic je specifická klasickým designem a je určena ke každodennímu nošení. Hodinky Festina Classic…Tento exkluzivní produkt Festina Classic Bracelet 20426/6 získáte prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice classic. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky z této rubriky za skvělou cenu! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Festina. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Festina Classic Bracelet 20426/6 od společnosti Festina jednoduše získáte právě zde za parádní cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 190 Kč.