Festina Chrono Sport 20562/1

Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20562/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které... více informací »
Festina Chrono Sport 20562/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
4 690 Kč
Více informací
Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20562/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které...

Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20562/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času i za snížené viditelnosti.
Hodinky Festina Chrono Sport 20562/1 disponují minerálním sklíčkem a jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a ocelového náramku v barevném provedení bicolor. Z funkcí hodinky nabízí datumovku a stopky.
Hodinky se stupněm voděodolnosti 100M (10ATM), tzn. že zvládnou všechny vodní sporty provozované na… Žádaný produkt jde získat zrovna tu zařazený v rubrice chrono sport. Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné rubrice ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další kousky značky Festina. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Festina pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento vynikající výrobek Festina Chrono Sport 20562/1 od skvělé a známé značky Festina jde sehnat bezpečně online za akční cenu! Výhodně za 4 690 Kč.