Festina Chrono Sport 20517/1

Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20517/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které... více informací »
Festina Chrono Sport 20517/1 + 5 let záruka
Značka: Festina
3 790 Kč
Více informací
Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20517/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které...

Výrazné pánské sportovní hodinky Festina Chrono Sport 20517/1 s chronografem. Kruhový ciferník doplňují luminiscenční ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času i za snížené viditelnosti.
Hodinky Festina Chrono Sport 20517/1 disponují minerálním sklíčkem a jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a kaučukového řemínku sportovního designu. Z funkcí hodinky nabízí datumovku a stopky.
Hodinky se stupněm voděodolnosti 100M, tzn. že zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a…Tento neodolatelný kus můžete pořídit pohodlně tu na našem webu zařazený v sekci chrono sport! Pořiďte si vyjímečné produkty z této populární sekce snadno online! V očích zákazníků populární značka Festina dodává kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Festina Chrono Sport 20517/1 od společnosti s dlouholetou tradicí Festina snadno seženete nyní až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 3 790 Kč.