Elegantní diamantový náhrdelník se smaragdem ve žlutém zlatě

Na jemném řetízku typu rolo v provedení ze žlutého 14k zlata je zavěšen přívěsek ve tvaru kapky. Tomu dominuje typicky zelený... více informací »
Elegantní diamantový náhrdelník se smaragdem ve žlutém zlatě
Značka: KLENOTA
29 900 Kč
Více informací
Na jemném řetízku typu rolo v provedení ze žlutého 14k zlata je zavěšen přívěsek ve tvaru kapky. Tomu dominuje typicky zelený...

Na jemném řetízku typu rolo v provedení ze žlutého 14k zlata je zavěšen přívěsek ve tvaru kapky. Tomu dominuje typicky zelený smaragd o velikosti 5 x 7 mm, který je obklopen diamanty v briliantovém brusu. Náhrdelník je dlouhý 42 cm, pomocí zkracovacích oček jej lze zkrátit až o dva centimetry. Zcela unikátní produkt Elegantní diamantový náhrdelník se smaragdem ve žlutém zlatě jde koupit v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice náhrdelníky se smaragdem! Připravili jsme ještě jiné produkty z této kategorie za příznivou cenu. V očích zákazníků populární výrobce KLENOTA představuje kvalitní sortiment Vždyť to vidíte sami.

Zajímavý produkt Elegantní diamantový náhrdelník se smaragdem ve žlutém zlatě od top výrobce KLENOTA máte možnost koupit momentálně za příznivou cenu. V současnosti za 29 900 Kč.