EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN

Sportovní pánské hodinky EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN spadají do řady Skydiver. Tato modelová řada je... více informací »
EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN + 5 let záruka
Značka: Edox
33 650 Kč
Více informací
Sportovní pánské hodinky EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN spadají do řady Skydiver. Tato modelová řada je...

Sportovní pánské hodinky EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN spadají do řady Skydiver. Tato modelová řada je určena především milovníkům vodních sportů a potápěčských hodinek.
Hodinky mají pouzdro z kvalitní ušlechtilé oceli na které navazuje řemínek z velmi příjemného kaučuku. Přehledný modrý ciferník chrání safírové sklíčko, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání.
V hodinkách EDOX 80120-3NCA-BUIDN tepe švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem Sellita SW 200. Mimo funkce času je…Unikátní a žádaný produkt EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN získáte snadno tady na našem webu v populární kategorii skydiver. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od výrobce Edox. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Edox pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. Přesvědčte se.

Tento kvalitní a žádaný produkt EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120-3NCA-BUIDN od značky se zárukou kvality Edox máte možnost najít právě teď u nás za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 33 650 Kč.