EDOX Skydiver 70s Date Quartz Chronograph 10238-3NC-NIA

Pánské quartzové hodinky z chirurgické oceli, pouzdro je o průměru 44mm, vysoká voděodolnost 300m, šroubovací korunka, safírové... více informací »
EDOX Skydiver 70s Date Quartz Chronograph 10238-3NC-NIA + 5 let záruka
Značka: Edox
16 760 Kč
Více informací
Pánské quartzové hodinky z chirurgické oceli, pouzdro je o průměru 44mm, vysoká voděodolnost 300m, šroubovací korunka, safírové...

Pánské quartzové hodinky z chirurgické oceli, pouzdro je o průměru 44mm, vysoká voděodolnost 300m, šroubovací korunka, safírové sklo, datum, stopky, černý číselník, ručky a indexy jsou vysoce luminescenční díky směsi SLN X1, černý kožený řemínek s bílým prošitím Hodinky EDOX Skydiver 70s Date Quartz Chronograph 10238-3NC-NIA si své majitele získávají především krásným sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Tato modelová řada je určena především milovníkům vodních sportů a potápěčských hodinek.… Kvalitní a oblíbený výrobek EDOX Skydiver 70s Date Quartz lze získat snadno tu na stránkách zařazený v sekci skydiver! Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky v bezva akci! U zákazníků oblíbený výrobce Edox pro své zákazníky poskytuje top sortiment. To však není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Edox. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek EDOX Skydiver 70s Date Quartz Chronograph 10238-3NC-NIA od populárního výrobce Edox snadno můžete pořídit právě teď u nás za parádní cenu. Stojí teď u nás 16 760 Kč.