Drobné náušnice z růžového zlata s diamanty

Jemné náušnice typu pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Každou náušnici zdobí drobný diamant v briliantovém brusu o průměru... více informací »
Drobné náušnice z růžového zlata s diamanty
Značka: KLENOTA
4 900 Kč
Více informací
Jemné náušnice typu pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Každou náušnici zdobí drobný diamant v briliantovém brusu o průměru...

Jemné náušnice typu pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Každou náušnici zdobí drobný diamant v briliantovém brusu o průměru 2 mm. Tento typ je vhodný zejména jako „piercing“ či šperk do dalších ušních dírek.Tento designový kousek Drobné náušnice z růžového zlata s diamanty jde získat ještě tady na stránkách v sekci diamantové náušnice pecky! Nyní si můžete koupit parádní výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce KLENOTA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce KLENOTA má prvotřídní výrobky.

Oblíbený produkt Drobné náušnice z růžového zlata s diamanty od dodavatele s dlouholetou historií KLENOTA jde pořídit právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 4 900 Kč.