Diamantový snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata

Prsten ve žlutém 14k zlatě zdobí diamanty v kulatém brusu neboli brilianty. Díky nim získává šperk nezaměnitelný třpyt. Prsten... více informací »
Diamantový snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata
Značka: KLENOTA
22 900 Kč
Více informací
Prsten ve žlutém 14k zlatě zdobí diamanty v kulatém brusu neboli brilianty. Díky nim získává šperk nezaměnitelný třpyt. Prsten...

Prsten ve žlutém 14k zlatě zdobí diamanty v kulatém brusu neboli brilianty. Díky nim získává šperk nezaměnitelný třpyt. Prsten působí opravdu elegantně a to díky jemnému zúžení v jeho středu. Tento sofistikovaný design z něj dělá ideální snubní prsten, který se snadno kombinuje se zásnubním.
Levný produkt Diamantový snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata lze sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu v kategorii dámské snubní prsteny. Získejte unikátní produkty z naší sekce v akci. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce KLENOTA. Najdete je níže na této stránce. Známá značka KLENOTA svým zákazníkům dodává top sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený a kvalitní produkt Diamantový snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata od značky s dlouholetou tradicí KLENOTA můžete sehnat právě teď v naší nabídce za super peníze. Nabídky již od 22 900 Kč.