Diamantový prsten z bílého zlata ve tvaru kytičky

Jemný prsten z bílého 14k zlata je posázen bílými diamanty v briliantovém brusu, které mu dodávají úžasný třpyt. Design... více informací »
Diamantový prsten z bílého zlata ve tvaru kytičky
Značka: KLENOTA
19 900 Kč
Více informací
Jemný prsten z bílého 14k zlata je posázen bílými diamanty v briliantovém brusu, které mu dodávají úžasný třpyt. Design...

Jemný prsten z bílého 14k zlata je posázen bílými diamanty v briliantovém brusu, které mu dodávají úžasný třpyt. Design květiny přímo vybízí k darování při romantické příležitosti. Skvěle se hodí jako dárek k výročí, může být také něžnou volbou pro zásnuby.
Tento velmi žádaný produkt Diamantový prsten z bílého zlata můžete pořídit teď na webu v rubrice diamantové zásnubní prsteny! Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmiňované sekci za extra cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé kousky značky KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Diamantový prsten z bílého zlata ve tvaru kytičky od známého výrobce KLENOTA jde nakoupit již dnes za extra cenu! Nabídky od 19 900 Kč.