Diamantový prsten srdce ze žlutého 14k zlata

Prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata, ozdobený čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu. Tento prstýnek spojuje nadčasový... více informací »
Diamantový prsten srdce ze žlutého 14k zlata
Značka: KLENOTA
27 900 Kč
Více informací
Prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata, ozdobený čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu. Tento prstýnek spojuje nadčasový...

Prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata, ozdobený čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu. Tento prstýnek spojuje nadčasový motiv srdce a moderní linie. Jedná se tak o dokonalý dárek z lásky, k výročí či jiné zvláštní události. Prsten můžete pořídit také v sadě s ladícími šperky.Velmi prodávaný produkt lze pořídit zrovna na našem webu v rubrice prsteny s diamanty. Podívejte se na zcela nové kusy ve zmíněné sekci ve slevě. Populární dodavatel KLENOTA má na skladě prvotřídní výrobky.. To ovšem není všechno, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Diamantový prsten srdce ze žlutého 14k zlata od populárního výrobce KLENOTA lze pořídit aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 27 900 Kč.