Diamantový prsten se safírem ve zlatě

Jemný prstýnek ze 14k zlata s modrým safírem doplňují z každé strany čiré diamanty. Spojení žlutého zlata a safíru je... více informací »
Diamantový prsten se safírem ve zlatě
Značka: KLENOTA
6 900 Kč
Více informací
Jemný prstýnek ze 14k zlata s modrým safírem doplňují z každé strany čiré diamanty. Spojení žlutého zlata a safíru je...

Jemný prstýnek ze 14k zlata s modrým safírem doplňují z každé strany čiré diamanty. Spojení žlutého zlata a safíru je nadčasovou kombinací. Prstýnek tak udělá radost ženám, které mají rády klasický design, ale upřednostňují decentní kameny. Může být darován také jako originální zásnubní prstýnek.
Zajímavý výrobek Diamantový prsten se safírem můžete najít taky tu na stránkách zařazený v rubrice prsteny se safírem. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé sekce za nejnižší cenu. Oblíbený výrobce KLENOTA vám může poskytnout skvělé výrobky. Přesvědčte se sami! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více kvalitních produktů značky KLENOTA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Diamantový prsten se safírem ve zlatě od značky se zárukou kvality KLENOTA lze získat momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Teď v akci 6 900 Kč.