Diamantový prsten s tahitskou perlou v bílém zlatě

Masivní prsten vyrobený z bílého 14k zlata s diamanty a černou tahitskou perlou. Tuto mimořádnou perlu o průměru až 10 mm... více informací »
Diamantový prsten s tahitskou perlou v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
36 900 Kč
Více informací
Masivní prsten vyrobený z bílého 14k zlata s diamanty a černou tahitskou perlou. Tuto mimořádnou perlu o průměru až 10 mm...

Masivní prsten vyrobený z bílého 14k zlata s diamanty a černou tahitskou perlou. Tuto mimořádnou perlu o průměru až 10 mm obklopují výrazné bílé diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o šperk, který potěší i ty nejnáročnější milovnice perel.
Super produkt Diamantový prsten s tahitskou perlou v bílém zlatě je k dostání prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii perlové prsteny! Prozkoumejte podobné produkty z této oblíbené sekce v akci! Oblíbená značka KLENOTA pro své zákazníky nabízí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele KLENOTA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Diamantový prsten s tahitskou perlou v bílém zlatě od společnosti s výborným jménem KLENOTA pohodlně získáte zrovna dneska za výhodné peníze. Momentálně v akci za 36 900 Kč.