Diamantový prsten čtyřlístek z bílého 14k zlata

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata je ozdoben čirými diamanty v briliantovém brusu. Design prstýnku připomíná čtyřlístek a je... více informací »
Diamantový prsten čtyřlístek z bílého 14k zlata
Značka: KLENOTA
19 900 Kč
Více informací
Prsten vyrobený z bílého 14k zlata je ozdoben čirými diamanty v briliantovém brusu. Design prstýnku připomíná čtyřlístek a je...

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata je ozdoben čirými diamanty v briliantovém brusu. Design prstýnku připomíná čtyřlístek a je tak dokonalým talismanem pro štěstí. Může se jednat i o originální zásnubní prstýnek nebo Promise ring. Prohlédněte si také ladící náušnice či náhrdelník a vytvořte si ladící sadu. Designový produkt Diamantový prsten čtyřlístek z bílého 14k zlata je k sehnání bez problémů na našich stránkách umístěný v sekci prsteny s diamanty! Pořiďte si jiné zboží z této sekce za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka KLENOTA prodává skvělý sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás najdete další skvělé kousky od značky KLENOTA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Diamantový prsten čtyřlístek z bílého 14k zlata od značky s dobrým jménem KLENOTA jednoduše získáte právě dnes levně. Akční cena od 19 900 Kč.