Diamantový náhrdelník dvojité srdce v bílém zlatě

Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je volně zavěšený romantický přívěsek ve tvaru dvou spojených srdcí,... více informací »
Diamantový náhrdelník dvojité srdce v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
11 900 Kč
Více informací
Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je volně zavěšený romantický přívěsek ve tvaru dvou spojených srdcí,...

Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je volně zavěšený romantický přívěsek ve tvaru dvou spojených srdcí, zdobený zářivými brilianty. Perfektně se hodí jako dárek z lásky, například k výročí, narozeninám nebo Valentýnu. Díky svému barevnému provedení se dá skvěle kombinovat s dalšími šperky.
Velmi žádaný kus Diamantový náhrdelník dvojité srdce v bílém zlatě můžete sehnat pohodlně tu ve známé rubrice náhrdelníky s diamanty! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. Věhlasný dodavatel KLENOTA svým zákazníkům nabízí top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce KLENOTA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Diamantový náhrdelník dvojité srdce v bílém zlatě od našeho předního výrobce KLENOTA máte možnost získat aktuálně za výhodné peníze. Nyní zakoupíte za 11 900 Kč.