Briliantové pecky v růžovém zlatě

Drobné náušnice pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Náušničky jsou ozdobeny čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu.... více informací »
Briliantové pecky v růžovém zlatě
Značka: KLENOTA
7 900 Kč
Více informací
Drobné náušnice pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Náušničky jsou ozdobeny čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu....

Drobné náušnice pecky vyrobené z růžového 14k zlata. Náušničky jsou ozdobeny čirými diamanty v kulatém briliantovém brusu. Jedná se o nadčasový doplněk, který by neměl chybět v žádné šperkovnici. Zlevněný produkt Briliantové pecky v růžovém můžete pořídit bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci diamantové náušnice pecky. Najděte si jiné produkty z této známé rubriky za internetové ceny. Známý dodavatel KLENOTA vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný výrobek Briliantové pecky v růžovém zlatě od společnosti KLENOTA pohodlně nakoupíte aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu! Na našich stránkách za 7 900 Kč.