Briliantové náušnice ve žlutém zlatě

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené ze žlutého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata,... více informací »
Briliantové náušnice ve žlutém zlatě
Značka: KLENOTA
68 900 Kč
Více informací
Luxusní náušnice typu pecky vyrobené ze žlutého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata,...

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené ze žlutého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata, tedy do briliantového brusu. Díky tomu se náušnice opravdu krásně třpytí a jistě přitáhnou obdiv. Prohlédněte si také náhrdelník z této sady.
Tento unikátní výrobek Briliantové náušnice ve žlutém lze sehnat prostě tady na našich stránkách umístěný v kategorii diamantové náušnice pecky! Nyní si můžete vybrat další kusy z této známé rubriky ve slevě. Mezi zákazníky oblíbená značka KLENOTA má ve stále nabídkce vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další skvělé produkty od dodavatele KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný produkt Briliantové náušnice ve žlutém zlatě od společnosti s úžasnou pověstí KLENOTA můžete koupit zrovna dnes ve výhodné akci! Cenově vychází na 68 900 Kč.