Briliantové náušnice v bílém zlatě

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata,... více informací »
Briliantové náušnice v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
68 900 Kč
Více informací
Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata,...

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata a bílých diamantů. Tyto věčné drahokamy jsou vybroušeny do kulata, tedy do briliantového brusu. Díky tomu se náušnice opravdu krásně třpytí a jistě přitáhnou obdiv. Prohlédněte si také náhrdelník z této sady. Velmi oblíbený výrobek je k dispozici mimo jiné tady u nás umístěný v sekci diamantové náušnice pecky. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této známé kategorie jednoduše online! Přední značka KLENOTA pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Briliantové náušnice v bílém zlatě od výrobce s dlouholetou historií KLENOTA jednoduše naleznete právě za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 68 900 Kč.