16mm náušnice kruhy v růžovém zlatě

Klasické náušnice kruhy vyrobené z růžového 14k zlata. Náušnice o průměru 16 mm jsou decentní verzí kruhových náušnic,... více informací »
16mm náušnice kruhy v růžovém zlatě
Značka: KLENOTA
2 490 Kč
Více informací
Klasické náušnice kruhy vyrobené z růžového 14k zlata. Náušnice o průměru 16 mm jsou decentní verzí kruhových náušnic,...

Klasické náušnice kruhy vyrobené z růžového 14k zlata. Náušnice o průměru 16 mm jsou decentní verzí kruhových náušnic, které jsou vhodné pro každý den. Moderní růžové zlato jistě zaujme.
Žádaný produkt 16mm náušnice kruhy v růžovém získáte právě nyní na webu v kategorii náušnice z růžového zlata. Nyní najdete ještě další kousky z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kousky od dodavatele KLENOTA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka KLENOTA má ve stále nabídkce skvělý sortiment

Exkluzivní výrobek 16mm náušnice kruhy v růžovém zlatě od dodavatele zboží KLENOTA snadno můžete najít v naší online nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 2 490 Kč.