DILOY

Značkové šperky Diloy
Kolekce šperků DILOY


Seřadit


 • DILOY prsten zlacený

  Akce
  Naše cena s DPH: 1 425 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CCL59)

  Akce
  DILOY přívěsek (CCL59) Přívěsek - čtyřlístek Čtyřlístek je symbolem štěstí. Tento jednoduchý přívěsek na jemném řetízku (45 cm) Vám jistě přinese radost. Rozměry přívěsku: 30 mm x 24 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 575 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CBR154)

  AkceDoprava zdarma
  Zlacený přívěsek Krásný a perfektně vypracovaný přívěsek se třemi zirkony na jemném řetízku (45 cm). Rozměry přívěsku: 25 mm x 25 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 2 690 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY náramek (JP195)

  Akce
  Kaučukový náramek Diloy Velmi oblíbený náramek kombinovaný s kaučukem a zlacením. Náramek je opatřen klasickým zapínáním z 316L oceli. Rozměry náramku: 1,2 x 20 cm (šířka, délka) Balení Elegantní krabička, opatřená logem zn. Diloy, certifikát kvality. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 1 650 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY náramek (JP197)

  Akce
  Kaučukový náramek Diloy Velmi oblíbený náramek kombinovaný s kaučukem a zlacením ve velmi propracovaném provedení. Rozměry náramku: 1,2 x 21 cm (šířka, délka) Balení Elegantní krabička, opatřená logem zn. Diloy, certifikát kvality. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 1 990 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CBN107)

  Akce
  Přívěsek - kříž Diloy Velký kříž na kůži (45 cm) s bajonetovým zapínáním. Tento přívěsek je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli 316L s oboustrannými, kontrastními černými pruhy z ušlechtilé pryskyřice. Rozměry přívěsku 50 mm x 33 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem s logem, certifikát kvality. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 1 850 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY prsten zlacený

  Akce
  Naše cena s DPH: 1 150 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY náhrdelník (NBR31-45)

  Akce
  Náhrdelník Perfektně propracovaný jemný plochý náhrdelník z @ elementů, který lze pořídit jednotlivě nebo s náramkem PBR182. Rozměry náhrdelníku: 45 cm (délka), tento náhrdelník se vyrábí také v délce 50 cm. Balení Elegantní krabička, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 590 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY náhrdelník (NBR39-45)

  Akce
  Náhrdelník Jednoduchá elegance a krása doprovázená perfektním provedením vytváří tento náhrdelník řetězového typu. Rozměry náhrdelníku: 45 cm, 0,4 cm (délka, průměr) Balení Elegantní krabička, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 590 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY náramek (PBR180)

  Akce
  Jemný náramek Diloy Perfektně propracovaný jemný zakulacený náramek, který lze pořídit jednotlivě nebo s náhrdelníkem NBR27-45. Rozměry náramku: 0,1 cm x 21,5 cm Balení Elegantní krabička, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 550 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY prsten se zirkonem

  Akce
  Prsten se zirkonem Zajímavý, perfektně vypracovaný prsten s růžovým zirkonem. Balení Elegantní krabička s polštářkem. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 990 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CCL67)

  Akce
  Přívěsek - spirála Velmi oblíbený a elegantní přívěsek ve tvaru spirály na jemném řetízku (45 cm). Modifikace na šňůrce - CCL66. Rozměry přívěsku: 26 mm x 14 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem, opatřená logem zn. Diloy. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 555 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CCL62)

  Akce
  Přívěsek - srdce Velmi oblíbený model dvou srdcí na řetízku (45 cm). Modifikace se zirkonem CCL135. Rozměry přívěsku: 20 mm x 23 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 1 270 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • DILOY přívěsek (CLK91)

  Akce
  Přívěsek Diloy z oceli Originální srdcový design přívěsku na kůži (45 cm) s bajonetovým zapínáním. Rozměry přívěsku: 40 mm x 44 mm Balení Elegantní krabička s polštářkem, opatřená logem zn. Diloy, certifikát kvality. Záruka Standardně dva roky, možnost vrácení zboží v perfektním stavu a v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a opotřebení běžným nošením.
  Naše cena s DPH: 690 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
Náš sortiment

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image