Mechanické tužky

Seřadit


 • Parker Urban Metro Metallic CT Mechanická tužka

  Akce
  PARKER Mechanická tužka Parker Urban Metro Metallic CT Mechanická tužka Mechanická tužka v novém atraktivním designu. Elegantní zúžené tělo přináší do oblasti prestižních psacích potřeb novou dynamiku a spolu s rozšířenou úchopovou částí napomáhá k pohodlnému a příjemnému držení v ruce. Díky tomu se jedná o vysoce výkonný nástroj, který je vhodný pro každodenní intenzivní použití jak doma, tak v byznyse. Modernost a dynamičnost modelu podtrhuje povrchová úprava z pískované nerezové oceli s dokonale lesklým chromovaným zdobením. Mechanická tužka je dodávána s tuhou 0,5 mm. Délka: 13,5 cm
  Naše cena s DPH: 632 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: SKLADEM (u Vás doma do 1-2 dnů)
 • Lamy 2000 Matt Brushed Mechanická tužka-tuha 0,5 mm

  Akce
  LAMY Mechanická tužka Lamy 2000 Matt Brushed Mechanická tužka-tuha 0,5 mm Moderní klasika, která byla poprvé představena v roce 1966. Inspirovaná principy Bauhausu, neaspirovala na to, aby se stala symbolem společenského postavení, cílem bylo vytvořit funkční a vysoce kvalitní psací nástroj. Dnes je model 2000 doslova kultovní záležitostí. Mechanická tužka je vybavena tuhou 0,5 mm.
  Naše cena s DPH: 1 197 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • Lamy Accent Brillant LD Mechanická tužka-tuha 0,7 mm

  Akce
  LAMY Mechanická tužka Lamy Accent Brillant LD Mechanická tužka-tuha 0,7 mm Lamy Accent představuje ideální modelovou řadu pro ty, kteří touží projevit svoji individualitu i ve výběru psacího nástroje. Lamy accent - mechanická tužka s vyměnitelnou úchopovou částí. Mechanická tužka je opatřena tuhou 0,7 mm.
  Naše cena s DPH: 1 947 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
 • Lamy Accent Brillant BY Mechanická tužka-tuha 0,7 mm

  Akce
  LAMY Mechanická tužka Lamy Accent Brillant BY Mechanická tužka-tuha 0,7 mm Lamy Accent představuje ideální modelovou řadu pro ty, kteří touží projevit svoji individualitu i ve výběru psacího nástroje. Lamy accent - mechanická tužka s vyměnitelnou úchopovou částí. Mechanická tužka je opatřena tuhou 0,7 mm.
  Naše cena s DPH: 1 947 Kč
  Sleva: %
  Dostupnost: 4 dny
Náš sortiment

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image