Reklamační řád

Reklamační řád,

Záruční doba
Pro kupujícího je záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší.
Záruka přesahující 24 měsíců a její podmínky jsou vyznačeny na záručním listě.
Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím.
Záruční list
Prodávající poskytuje záruku písemnou formou (záruční list). Umožňuje-li to povaha věci, postačuje namísto záručního listu vydat kupujícímu doklad o zakoupení věci obsahující údaje, které musí obsahovat záruční list. Pokud je poskytována delší než zákonná záruka, prodávající určí podmínky a rozsah prodloužení záruky v záručním listě. Záruční list musí obsahovat jméno a příjmení, název nebo obchodní firmu prodávajícího, IČ, sídlo, jde-li o právnickou osobu, nebo bydliště, jde-li o fyzickou osobu.

Rozpor s kupní smlouvou
V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.
Shodou s kupní smlouvou se pak rozumí zejména, že prodávaná věc je bez vad, a dále že má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím nebo výrobcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, dále že odpovídá požadavkům právních předpisů a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

Kontrola zásilky
Při převzetí zásilky je spotřebiteli, doporučeno překontrolovat stav zásilky. Pokud je při převzetí zjištěno mechanické poškození obalu výrobku či neúplnost zásilky, je spotřebiteli doporučeno za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost dopravcem potvrdit, případně zboží nepřevzít. Spotřebitel tím značně zjednoduší a urychlí vyřízení celé věci. Tím samozřejmě není nijak dotčeno právo spotřebitele uplatnit reklamaci u prodávajícího.


Uplatnění reklamace
Za všech okolností se snažíme vyjít spotřebiteli vstříc. V případě, že spotřebitel objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční lhůty vadu, má právo na reklamaci.
Zašlete reklamované zboží (včetně kopie dodacího listu, záručního listu, případně i průvodního dopisu se stručným popisem vady) na naši adresu.

Adresa distribučního centra pro uplatnění reklamace je:
MiJa SÚ s.r.o.
tř.9.května 515
Tábor 39002

 


Náš sortiment

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image

Novinky

 • Titan Xenon Deluxe S Brown  

  Titan Xenon Deluxe S Brown

  Luxusní a velmi odolný kufr na čtyřech kolečkách. S inovativním kufrem Titan Xenon Deluxe se budete cítit jako v bavlnce i při náročných cestách. Velmi pevná a téměř nezničitelná skořepina, vyrobená ze speciálního polykarbonátu, odolá nárazům i hrubšímu zacházení na letišti. Vzorovaná struktura dodá kufru šmrnc a zároveň sníží riziko vzniku ošklivých škrábanců. Tichá a stylová dvoukolečka přispívají k vyšší stabilitě kufru, zatímco chytře řešený vnitřní prostor s přihrádkami a dvěma odděleními využijete bez obav do posledního centimetru. Xenon Deluxe je navíc vhodným zavazadlem pro dámy i pány, kteří touží po tom, aby vypadali za všech okolností reprezentativně. Kufr této velikosti je většinou leteckých společností akceptován jako kabinové zavazadlo. - čtyři kvalitní a extrémně tichá dvoukolečka otočná o 360° - kvalitní kovová rukojeť s aretací - horní a boční ergonomická madla pro snadnou manipulaci s naplněným zavazadlem - exkluzivně navržený bezpečnostní integrovaný TSA zámek vhodný pro cesty po celém světě - kapsy na zip na dělící příčce - oboustranný balicí systém s odděleními na zip - podšívka z příjemné a velmi jemné látky - kufry lze snadno naskládat do sebeBarva: hnědáMateriál: 100% PolykarbonátRozměry: 38 x 55 x 20 cmObjem: 38 l

  Cena:
  3 510 Kč
 • Titan CEO 4w M Black  

  Titan CEO 4w M Black

  Moderní textilní byznys kufr se špičkovou výbavou na čtyřech kolečkách. - čtyři tichá dvoukolečka otočná o 360° - odlehčená výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem na madle - integrovaný TSA zámek - expandér pro okamžité navýšení objemu kufru - extra velká přední kapsa - malá přední kapsa na cennosti - vnitřní prostor vybavený kompresními popruhy - speciální dělicí příčka s kapsami - oddělená přihrádka na košile s fixačními popruhy ve vnitřním víku - řada různě velkých vnitřních kapsiček - polstrované madlo - integrovaná jmenovka - exkluzivní materiál vyrobený speciálně pro Titan - prodloužená záruka 3 rokyBarva: černáMateriál: Polyester 1000 DRozměry: 68 x 43 x 28/32 cmObjem: 76/87 l

  Cena:
  3 510 Kč
 • Titan CEO 4w L Black  

  Titan CEO 4w L Black

  Moderní textilní byznys kufr se špičkovou výbavou na čtyřech kolečkách. - čtyři tichá dvoukolečka otočná o 360° - odlehčená výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem na madle - integrovaný TSA zámek - expandér pro okamžité navýšení objemu kufru - extra velká přední kapsa - malá přední kapsa na cennosti - vnitřní prostor vybavený kompresními popruhy - speciální dělicí příčka s kapsami - oddělená přihrádka na košile s fixačními popruhy ve vnitřním víku - řada různě velkých vnitřních kapsiček - polstrované madlo - integrovaná jmenovka - exkluzivní materiál vyrobený speciálně pro Titan - prodloužená záruka 3 rokyBarva: černáMateriál: Polyester 1000 DRozměry: 78 x 48 x 30/34 cmObjem: 105/119 l

  Cena:
  3 780 Kč