Originální krabička Casio


Náš sortiment

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image

Novinky

 • Hodiny nástěnné kovové (HDA9031)  

  Hodiny nástěnné kovové (HDA9031)

  Hodiny nástěnné kovovéRozměry [VxŠxH]: 300 x 300 x 50 mmHodiny nástěnné kovové (HDA9031) Jedinečné nástěnné hodiny. Hodiny s moderním designem v odstínu bordó. Tyto hodiny v hliníkovém rámu jsou opatřeny klasickým quartz strojkem. Obsah balení: Hodiny, návod k použití, záruční list. Baterie nejsou součástí balení. Materiál: Kov Sklíčko: skleněné Poznámka: potisk na skle i číselníku Napájení: 1xAA (tužková) Rozměry [VxŠxH]: 300 x 300 x 50 mm Hmotnost: 0,7 kg

  Cena:
  870 Kč
 • Hodiny nástěnné kovové (H6004Bd)  

  Hodiny nástěnné kovové (H6004Bd)

  Nástěnné hodiny - ocelové. Hodiny jsou tvořeny velmi pěkně provedeným ocelovým rámem. Dobře se hodí na příklad do kuchyně nebo kanceláře a moderního interiéru. Číslice jsou výborně čitelné.Jedinečný design hodin a kvalitní strojek Quartz zaručí Vaši spokojenost. Obsah balení:Hodiny, návod k použití, záruční list. Baterie nejsou součástí balení.

  Cena:
  540 Kč
 • Hodiny nástěnné kovové (H6002)  

  Hodiny nástěnné kovové (H6002)

  Nástěnné hodiny - velké, ocelové Hodiny jsou tvořeny velmi pěkně provedeným ocelovým rámem. Dobře se hodí na příklad do kuchyně nebo kanceláře a moderního interiéru. Číslice jsou výborně čitelné. Jedinečný design hodin a kvalitní strojek Quartz zaručí Vaši spokojenost. Obsah balení:Hodiny, návod k použití, záruční list. Baterie nejsou součástí balení.

  Cena:
  599 Kč